תרופות טבעיות

 

 

 

תוספי מזון הם הדרך הטובה ביותר לספק לגוף את הרכיבים התזונתיים הרבים, שאינו מקבל די צורכו מהתזונה היומיומית המודרנית. כולנו עדים למידע רב בנושא תוספי המזון והתרופות טבעיות, ושפע מאמרים ומחקרים בספרות הכתובה אך מעט מבינים מה ההבדל ביניהן לבין התרופות הרגילות. אומנם, תרופות טבעיות ותוספי תזונה לא יכולים להתחרות בתרופות הרפואה המודרנית, אך ללא כל ספק הם מסייעים לגוף לבצע את תפקידיו באופן טבעי.

למרות שדרך הפעולה של תרופות טבעיות וקונבנציונאליות שונה בתכלית, חשוב לדעת לשלב ביניהם כדי שיפעלו בהרמוניה ויאפשרו לגוף לרפא את עצמו.

 

תוספי המזון המובילים

 

 

MD-Herbal מגישה לכם מבחר תוספי מזון הכוללים את כל רכיבי התזונה החשובים:

· מינרלים - יסודות כימיים הנמצאים בעומק האדמה וחיוניים להתפתחות תקינה ותפקוד מלא של הגוף. בין המינרלים החשובים: סידן, מגנזיום, כרום וסלניום, להם תפקיד חשוב במניעת מחלות ושמירה על הבריאות.

· ויטמינים - חומרים חשובים שיש לצרוך אותם במנות קטנות, לצורך גדילה ותפקוד תקין של כלל מערכות הגוף. גוף האדם לא מייצר את הוויטמינים השונים ולכן יש לדאוג לאספקתם באופן חיצוני.

· חומצות אמינו – בדומה לתרופות הכימיות, חומצות אמינו מסייעות לגוף בתהליכי ריפוי. בהשוואה לתרופות, חומצות האמינו פועלות באופן טבעי ומספקות לגוף את כל החומרים לו הוא זקוק.

· חומצות שומן מועילות – יש שמתנזרים מאכילת מאכלים המכילים שומנים, כשלמעשה יש חומצות שומן חיוניות מאוד לגופנו. בעיות בריאות רבות צצות כתוצאה ממחסור בשומנים חיוניים, בעיקר מסוד אומגה 3 או אומגה 6, שאינם מצויים בתפריט המזון.

 

כיצד מועילים תוספי המזון הטבעיים לבריאותנו?

 

 

תרופות טבעיות ותוספי התזונה יכולים לחזק את המערכת החיסונית ולמנוע בעיות בריאות ומחלות. שימוש נכון בתוספי המזון המצויים בחנות, יפחית במידה ניכרת את הסיכוי למחלות לב שונות או סוגי סרטן נפוצים כמו: סרטן השד, המעי הגס ועוד. בנוסף, תוספי התזונה יכולים להפחית את הסיכון לחלות במחלות כמו ניוון מקולרי, קטרקט, אלצהיימר ובעיות בריאותיות נוספות. בשימוש ממושך ולאורך זמן תוספי התזונה יכולים אף לגרום לכם להפסיק את נטילתן של תרופות מרשם שונות!

 

כיצד נבחר את תוספי המזון האיכותיים?

 

· לפני שרוכשים כל מוצר שהוא, יש לברר מי הוא יצרן המוצר. יש ליצור קשר עם היצרן ולברר פרטים חשובים על תוספי התזונה.

· מומלץ לוודא שיצרן התרופות הטבעיות עומד בתקנים מחמירים כמו תקן לתנאי ייצור נאותים. מרבית החברות שעומדות בתקן זה, עומדות בדרישות של תרופות ללא מרשם.

· יצרנים של תרופות טבעיות איכותיות יציינו לרוב על גבי תווית האריזה את הרכב חומרי המזון במוצר.

· על התוסף להיות במחיר הוגן ביחס לתועלת שהוא מביא

· על רוב תוספי התזונה האיכותיים מצוין תאריך התפוגה של המוצר

· תוספי מזון איכותיים צריכים להיות קלים לעיכול ומתאימים לצריכה מדי יום

 

להתאמה אישית של תוסף מזון איכותי וייעוץ חינם, פנו אלינו עוד היום!